KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14545048
nr 1454 5048
Eric Pehap
(1912-1981)
Eric Pehap (1912-1981), Byggnad. Signerad, daterad 1948. Blandteknik, bildmått: 28x23, yttermått inklusive ram: 46x37 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:38:33
1.000 kr
1.100 kr